ZELENÉ ZLATO

Zelené potraviny jsou součástí mého každodenního života již devět let.   Před devíti lety jsem byla velmi nemocná a hledala jsem pomoc všude. Měla jsem Crohnovu chorobu, byla jsem v péči západní medicíny, ale cítila jsem se stále hůř. Ke Crohnově chorobě se přidaly ekzémy, seborea a bolesti kloubů. Moje tělo reagovalo na chemii z léků a já se začínala motat v začarovaném kruhu. Dostávala jsem léky na další a další symptomy, které je však jen potlačovaly. Cítila jsem, že tato cesta nikam nevede. Lékaři mi řekli, že budeme doufat, že to zvládnu bez operací, ale ať počítám s tím, že nikdy nebudu mít děti. S touto prognózou jsem se odmítala smířit. Hledala jsem tedy řešení i jinde. Vyzkoušela jsem čínské i ajurvédské byliny a různé detoxikační směsi. Bohužel vše bez účinku. U zelených potravin to bylo jiné. Když jsem ochutnala ječmen a začala číst o zelených potravinách, bylo to pro mě jedno velké wow, které trvá dodnes. :—) 

Fotka z promocí, rok 2010

Fotka 3 týdny po narození 3. dítěte dcery Sarah, rok 2019

Možná ve Vašem okolí ještě nikdo cestu k uzdravení nenašel, to neznamená, že cesta neexistuje!

 

5 důvodů proč mi dávají smysl zelené potraviny?

 • 1
  JSOU PŘIROZENÉ - vymyslela je příroda stejně jako nás, proto jsou pro naše tělo přirozené
 • 2
  JSOU BEZPEČNÉ - neobsahují nic umělého, co by nás mohlo ohrozit i například v době těhotenství či kojení
 • 3
  JSOU VŠESTRANÉ - na špatné zažívání, klouby i řezné poranění
 • 4
  MOHOU JE JÍST VŠICHNI - ženy, muži, sportovci, děti, maminky, dospělí, kočky i psy
 • 5
  JSOU KRÁSNĚ ZELENÉ :-) - já zelenou miluji již od dětství

CO mohou ZELENÉ POTRAVINY přinést i Vám?

 • Energii do života
 • Vitamíny a minerály potřebné pro zdravé fungování Vašeho těla
 • Sílu na sebeuzdravení
 • Klid v dnešní době umělé
 • Menší chuť na sladké
 • Větší chuť na ovoce a zeleninu
 • Zdravé stravovací návyky
 • Pohotovostní lékárničku při řezných poraněních či spáleninách
 • Vyživu v době těhotenství či kojení
 • Zdravou imunitu
 • Radost ze zdravého života :-)
 • Výživu pro sportovce
 • Výživu i pro Vaše mazlíčky :-)

Podívejte se na reference mých klientů. Co pro ně znamenají zelené potraviny?

Medicína umí výborně řešit akutní stavy, jako je operace slepého střeva, ale neumíme řešit příčiny chronických onemocnění. Pouze potlačujeme příznaky pomocí léků. V dnešní moderní době vnímám zelené superpotraviny jako dar z nebes a vystoupení z kruhu, Je to jednoduché, dostupné a funkční naplnění potřeb našeho těla, které díky nim může správně fungovat i v Době umělé.

MUDr. Lucie MěsíčkováObvodní lékařka

Myslím si, že každý jeden z nás žijúcich v tomto pohodlnom, krásnom blahobyte, kde nám nechýba v podstate vôbec nič, by mal poznať a užívať zelené potraviny... Prečo? Pretože i keď máme všetko na čo si ukážeme, vlastne nemáme to najdôležitejšie... Živiny, ktoré potrebuje naše telo... Ako sa môžeme cítiť psychicky v poriadku, keď nám naše telo jasne ukazuje ,že trpí? Zelené potraviny som začala užívať po návšteve nemocnici, kde mi doktori diagnostikovali, iba z bolesti hlavy a miernych závratov, zápal v mozgu...Vystrašili ma a aj celú moju rodinu tým, že mi ide o život a urýchlene si musím nechať spraviť lumbálnu punkciu (jedná sa o odber mozgovomiešneho moku (likvoru) z miechového kanála pomocou ihly.) Necítila som sa v tele na to, že by mi išlo týmto spôsobom o život, i keď doktori mali iný názor a vraveli, že ak nepodstúpim toto opatrenie, môžem zomrieť... Tak som šla do toho, po pravde kvôli svojej rodine.... Vedela som, že toto bolo už radikálnejšie upozornenie na to, že vôbec nemyslím na svoje zdravie a každý deň podávam ťažké športové, ale aj psychické výkony. Skoro každý deň som učila akrobaciu na šáloch alebo praktikovala jogu. Plus pracujem s detičkami, takže psychická záťaž na dennom poriadku.. A k tomu nevyvážená vegánska strava. Neustále som pociťovala únavu a energiu som si dopĺňala cukrom alebo kávou... No v skratke, hazardovala som so svojim zdravím, až do chvíle keď ku mne doputovala informácia o jačmeni... Tak som ho začala piť... Momentálne ho pijem každé ráno (úprimne si už ani neviem predstaviť ráno bez môjho veľmi príjemného rituálu , keď si vyšľaháme so spolubývajúcou mladý jačmeň v studenej vode (očistenej a nabitej kamienkami) a popíjame ho pred vstupom do nového dňa ). Rannú kávu alebo čierny čaj nahradil jačmeň. A teraz pijem kafíčko iba preto, že mi chutí. Som veľmi vďačná, že sa informácie tak rýchlo šíria...Nemala som toľko informácií ani o chlorele ani o jačmeni, pokým som si neprečítala brutálny ebook od Zdeničky, kde sú všetky informácie tak zrozumiteľné a v skratke podané...Ani som si neuvedomovala ako krásne podporujem svoje telo v správnom a zdravom fungovaní. A to už ma napádali rôzne očisty peruánskymi rastlinami. Pff, veď ja nič také vlastne vôbec nepotrebujem.. Prajem Vám spokojnosť a zdravie vo vlastnom tele, ale aj mysli... Harmóniu a rovnováhu do celého života, vydajte sa na cestu zeleným smerom a zaručujem, že Vás neminie. S láskou, Šíp ☼

Nikoleta "Šipka" FišerováPrůvodkyně dětí

Jako spousta jiných lidí jsem o zelených potravinách slyšel před lety a nijak mě nezaujaly. Proč taky. Nakonec jsem ale došel do bodu, kdy jsem si uvědomil, že jsem po každém jídle unavený. Chtěl jsem s tím něco udělat a zrovna v té době mi zelené potraviny opět vešly do života. Skoro bych řekl, že šly kolem a zamávaly na mě. A tak jsem si řekl, proč to nezkusit... A světe div se, ono to funguje. Nečekal jsem žádné zázraky a taky se nedějí. Jen jsem méně unavený a zlepšilo se mi zažívání. Jako zajímavé mi přišlo, kolik je kolem zelených potravin historek o odporné chuti. Mně chutnaly hned na první dobrou. Možná už lidé neví, co jsou přirozené chutě a tak nepoznají, co je dobré. Těžko říct. Každopádně, tohle dobré je. Řekne vám to vaše tělo.

Jan Procházkaanalytik reality

Dnes vidím jako JEDINOU možnou cestu vyživovat své tělo skutečným jídlem, které je zároveň lé- kem. Jídlem, které vyživí buňky a zároveň v nich podpoří samoozdravné procesy. Ječmen i chlorela pro mě takovým jídlem − a zároveň (vše)lékem − jsou. Jsou součástí jídelníčku i lékárničky celé naší rodiny a všem je ze srdce doporučuji. Zelená lékárnička do každé rodiny!

Mgr. Pavol ŠarišskýMagistr farmacie

Chcete se o zelených potravinách dozvědět ještě více? Přečtěte si můj ebook ZELENÉ ZLATO!

POKUD SI CHCETE ZELENÉ POTRAVINY ROVNOU KOUPIT, VYPLNŤE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ EBOOK DOTSTANETE JAKO DÁREK !

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mujmail@seznam.cz nebo volejte na 123 456 789.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.