Balíček ZELENÉ ZLATO

 

Protože chci aby jste se o zelených potravinách dozvěděli maximum,

připravila jsem pro Vás tento balíček zelených potravin a informací:

 

 


Zelené potraviny (ječmen a chlorella) na 2 měsíce             3.450 Kč

Ebook Zelené zlato                                                                             145 Kč


 

Původní cena 5.085 Kč

 

Vaše investice do zdraví 3.450 Kč

 

 

Abych mohla Vaší objednávku dokončit, potřebuji od Vás pár údajů:

 

 

Co pro mé klienty znamenají zelené potraviny?

 

 

Medicína umí výborně řešit akutní stavy, jako je operace slepého střeva, ale neumíme řešit příčiny chronických onemocnění. Pouze potlačujeme příznaky pomocí léků. V dnešní moderní době vnímám zelené superpotraviny jako dar z nebes a vystoupení z kruhu, Je to jednoduché, dostupné a funkční naplnění potřeb našeho těla, které díky nim může správně fungovat i v Době umělé.

MUDr. Lucie MěsíčkováObvodní lékařka

Dnes vidím jako JEDINOU možnou cestu vyživovat své tělo skutečným jídlem, které je zároveň lé- kem. Jídlem, které vyživí buňky a zároveň v nich podpoří samoozdravné procesy. Ječmen i chlorela pro mě takovým jídlem − a zároveň (vše)lékem − jsou. Jsou součástí jídelníčku i lékárničky celé naší rodiny a všem je ze srdce doporučuji. Zelená lékárnička do každé rodiny!

Mgr. Pavol ŠarišskýMagistr farmacie

Jako spousta jiných lidí jsem o zelených potravinách slyšel před lety a nijak mě nezaujaly. Proč taky. Nakonec jsem ale došel do bodu, kdy jsem si uvědomil, že jsem po každém jídle unavený. Chtěl jsem s tím něco udělat a zrovna v té době mi zelené potraviny opět vešly do života. Skoro bych řekl, že šly kolem a zamávaly na mě. A tak jsem si řekl, proč to nezkusit... A světe div se, ono to funguje. Nečekal jsem žádné zázraky a taky se nedějí. Jen jsem méně unavený a zlepšilo se mi zažívání. Jako zajímavé mi přišlo, kolik je kolem zelených potravin historek o odporné chuti. Mně chutnaly hned na první dobrou. Možná už lidé neví, co jsou přirozené chutě a tak nepoznají, co je dobré. Těžko říct. Každopádně, tohle dobré je. Řekne vám to vaše tělo.

Jan Procházkaanalytik reality

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mujmail@seznam.cz nebo volejte na 123 456 789.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.