Ebook ZELENÉ ZLATO

Zelené zlato, 

investice do zdraví každé rodiny!


Co v ebooku najdete?

  • Proč zelené potraviny jíst
  • V jakém množsví zelené potraviny užívat
  • Principy fungování zelených potravin
  • Jak se zelenými potravinami začít
  • Pro koho jsou zelené potraviny vhodné
  • Typy na koktejly, které Vám zachutnají
  • Odpovědi na nejčastější otázky

Ukázka zdarma i pro Vás!

Mým tajným snem je, aby zelené potraviny byly běžnou součástí každé rodiny!


 

Zatím jsou zelené potraviny vnímány jako něco alternativního a jsou často srovnávány s běžným doplňky stravy a bylinkami. Tento ebook jsem napsala, abych všem osvětlila principy fungování zelených potravin a pomohla Vám uživatelům najít užitek zelených potravin. Jsem od přírody náročná na souvisloti a informace. Hledám dokud nenajdu a studuju dokud nepochopím. Vám už jsem informace přechroupala do srozumitelné formy. Troufám si tvrdit, že ebook je vhodný pro každého smrtelníka. Ebook je napsaný jasně a srozumilně. Najdete zde odpovědi na otázky, které mi klienti opakovaně kladou již skoro 10 let :-)

 

Co o ebooku říkají čtenáři?


E-book jsem přečetla jedním dechem. Je moc krásně napsaný, jednoduchý a plný cenných informací. Nejvíc, co se mi na něm líbí, že vychází z autorky dlouholetých zkušeností a je psán autenticky. Nevěděla jsem, jak správně zelené potraviny uchopit a e-book mi k tomu skvěle pomohl. Moc Zdeničko děkuji!

Míša Maštalířováwww.laskyplnesireni.cz

Děkuji Zdeničce za velmi užitečný materiál, který ctivou formou srhnuje všechny podstatné informace k tématu zelených potravin, a to nejen pro samotné uživatele, ale i jako podpůrný pomocník pro samotné šiřitele této zelené vlny :-D

Dita Prušenovskálogopedka

Konečně jsem se bez zbytečných řečí kolem dozvěděl, jak zelené potraviny fungují a co dělají. Jednoduše, stručně, pravdivě a hlavně: prakticky. Nic víc vlastně ani není potřeba. Dozvíte se fakta a názor si uděláte sami.

Jan Procházkaanalytik reality

 

Chcete si ebook přečíst i vy?


Potřebujete pomoc?

Napište mi na mujmail@seznam.cz nebo volejte na 123 456 789.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.